VIPtrust.cz – víme jak funguje networking a obchodní aliance

Firemní kultura

Firemní kultura

Společnost VIP trust s.r.o. je mladou dynamickou firmou, kde se o Vás jako o potenciálního dlouhodobě spokojeného klienta postarají s VIP péčí. Nevěříte? Je to jednoduché – jako zákazník této firmy máte tu nejlepší péči právě pro svůj potenciál stát se spokojeným a loajálním VIP klientem.

Potřebujete webové stránky nebo napsat nějaký text pro internet? Máte články, které potřebujete rychle a dobře přeložit? Potřebujete fotografie pro Vaše firemní účely? Máte originální nápad a nutně potřebujete programátora aplikací pro iOS, Android či desk top PC? Všechny tyto služby a mnohé další najdete pod jednou střechou právě na www.VIPtrust.cz.

Portál stejně jako firma má za sebou úspěšný start a vytrvale buduje své portfolio služeb, které lze rozdělit do tří základních kategorií. První je VIPzakázka – webová stránka pro objednání čehokoliv z oblasti kompletního servisu pro velké i malé podnikání s výraznou podporou internetu a moderních počítačových technologií. Zde můžete objednat vývoj SW pro Vaše koncová zařízení nebo kompletní design webových stránek, e-shopu či blogu. Stejně snadno zadáte PR článek pro firemní linkbuilding, překlad důležitého textu do libovolného jazyka nebo SEO vyladění Vašeho webu. Nechybí ani služby virtuální asistentky, PC pohotovost nebo další, nejen on-line marketingové služby.

Druhou kategorií je VIPzaměstnání – webová stránka pro ty, kteří potřebují sehnat zaměstnance, ale i pro ty, kteří zaměstnání hledají. V této oblasti firma využívá efektivního networkingu a přístupu vytváření obchodních aliancí, kdy lze sehnat zaměstnance i na dohodu nebo brigádu či na časově omezený úsek po dobu trvání projektu či zakázky.

Třetí kategorií je Blog, na kterém firma publikuje články pro své kolegy i zákazníky. Klienti se tak dozví nejnovější trendy, užitečné typy a všelijaké novinky z oboru moderního podnikání s podporou počítačových technologií, internetu a světu on-line businessu. Například jak zvolit správný předmět e-mailu, jak vytvořit výdělečné internetové stránky nebo jak si vybrat správný webhosting.

Moderní podnikání potřebuje nejen nosnou vizi a skvělý nápad, ale také kvalitní a spolehlivé služby, bezpečný servis a erudovanou podporu v každodenních činnostech malé či velké organizace. Firma VIPtrust neumí zázraky, ale rozhodně je to firma na kterou se můžete spolehnout 🙂

Posted in Finance.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *