Jak zabavit a vzdělat dítě?

ditehraTuto otázku si pravděpodobně pokládá celá řada rodičů. Samozřejmě i my jsme dlouho přemýšleli, jakou aktivitu vymyslet, aby se náš syn zabavil, ale zároveň to bylo efektivní. Při deštivém počasí kdy se nedá jít ven, většinou vytáhneme jednu z her zakoupenou na webu Spidla.cz. Tou poslední byla hra s názvem Dobrý náčelník. Jak už to bývá, celá hra je kompletně v češtině, takže není nutné jednotlivé úkoly nebo hlášky překládat z angličtiny. Právě tím jsou tyto hry výjimečné, že jsou cíleny pro české publikum.

Jestliže také nevíte, co si se svým potomkem zahrát za hru a jak ho zároveň vzdělat, je Dobrý náčelník určitě skvělou volbou. Hra vypráví příběh náčelníka kmene Tlustohlavců, kdy je jeho cílem všechny osvobodit. Nejenom nám, ale i našemu synovi přišel již samotný název kmene velmi komický a zábava pokračovala i při poslouchání vtipných hlášek jednotlivých členů kmene. Už dlouho jsme se takto nepobavili.

Kromě zábavy jsme však dosáhli toho, čeho jsme s manželem chtěli, a to aby byla hra i vzdělávací a přinesla i něco navíc. Během hraní totiž bylo nutné vyřešit řadu úkolů. Většinu z nich zvládl syn sám. Za to byl samozřejmě odměňován různými bonusovými hrami a také pokračoval v úkolu, tedy osvobození celého kmene. Kde měl drobné problémy, tam jsme mu ihned pomohli a tak jsme trávili skvělé odpoledne, které jsme věnovali kombinaci zábavy a vzdělání. Při dalším deštivém dni rozhodně víme, jak ho využijeme. Hry od Spidla.cz jsou jasnou volbou, se kterou určitě nešlápneme vedle. Kromě internetu je navíc prodávají i u nás v trafice.

Posted in Domácnost, Společnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *